#1 2010-05-09 19:25:07

 Nerin

Administrator

619378
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Organizacja klubu i wasze pomysły

Cześć
Kiedyś wpadłam na pomysł, że skoro kocham rysować mangę i ogólnie wszystko co z nią związane  to dobrze byłoby to jakoś rozwijać, wieć chciałabym założyć klub do którego mogliby uczęszczać ludzie którzy lubią rysować. Chciałabym założyć ten klub ponieważ warto poznać fajnych ludzi z którymi moge podzielić się pomysłami, pogadać i porysować. Na wstępie chciałabym zebrać kilka osób pomocnych w organizacji (np. forum, grafika itp. ^^) jak i pierwszych uczestników.

Mamy na razie dużo pomysłów ( mówiąc w l.mn mam na myśli jeszcze jedną osobę) i z pomocą uczestników chcemy to jakoś zrealizować, liczymy też na wsze propozycje.

UWAGA Chcemy by uczestnicy byli w wieku mniej więcej od 13 do 16 lat

My same mamy 14,15 ^^

Klub będzie znajdował się w lublinie

Jeżeli jesteście zainteresowani to piszcie ...

___________________________________________________________

Mam prośbę Jeśli ktoś z was będzie coś kupował w tym sklepie niech zrobi to przez ten link ok ?
Bardzo mi to pomoże jeśli zgłosisz to do mnie otrzymasz mały prezent na forum

http://www.rockmetalshop.pl/?affiliate=nerine

Offline

 

#2 2010-05-17 19:43:28

xali

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Organizacja klubu i wasze pomysły

ja rysuję mangę kiedy mogę wstąpić do klubu

Offline

 

#3 2010-05-20 14:29:31

 Nerin

Administrator

619378
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Organizacja klubu i wasze pomysły

Eh -.- maciuś naprawde mógłybyś wstąpić gdybyś się tym interesował a pozatym wstęp mają dzieci powyżej 12 roku życia
______________________________________

Do Gacia poprawiaj swoje złe posty albo je usuń bo dam ci bana


____________________________________________________
http://img717.imageshack.us/img717/5576/86288170.jpg

Offline

 

#4 2010-05-20 16:51:55

Gusiek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Organizacja klubu i wasze pomysły

Dobra. Tak serio to jesteśmy normalnymi laskami, które chcą sobie porysować w miłym towarzystwie, nauczyć się czegoś nowego lub pouczyć innych. Ale to jest cholera nie możliwe, jeśli WY (też normalni ludzie, którzy kochają rysować mange albo nawet kurde cokolwiek) nie będziecie chcieli uczestniczyć w klubie. A ja na prawdę wiem z doświadczenia, że ludzi, którzy chcą rysować(, ale maja milion powodów żeby tego nie robić w towarzystwie np. wstydzą sie, boją się, że jak przyjdzie do takiego klubu to go zgwałcą itp.), ale na prawdę też jesteśmy ludźmi i proszę WAS żebyście, chociaż wyszli z jakąś inicjatywą, a my resztę załatwimy:)

Offline

 

#5 2010-06-03 15:43:01

 Nerin

Administrator

619378
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Organizacja klubu i wasze pomysły

No powiedziałabym, że w miare normalne ;] ale naprawde warto wstąpić do clubu podzielić się swoim doświadczeniem i pozanać ludzi o podobnych zainteresowaniach bo nie zdarza się często taka okazja ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komandosi.pun.pl www.teamxfighters.pun.pl www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl www.polskiet2011.pun.pl www.totalconflict.pun.pl